Boşanma Büyüsü

Sorunlu ve mutsuz bir evliliğin devam etmesi her iki tarafa da büyük zarar verir, bu nedenle istenmeyen evliliklerin bitmesi için boşanma büyüsü çare olacaktır. Bazen her insan istemeden hatalı kararlar verebilir. Evlilikte verilen bu hatalı kararlar nedeniyle evlilik bir süre sonra bitme noktasına gelebilir.
Evlilik  kararına bazende kendimiz değil ailemiz istediği için uyarız. Kültürümüzde özellikle kız çocuklar sırf aileleri istediği için sevmediği insanlarla evlenmek zorunda bırakılırlar.

Evlilikte aşk olmazsa bir süre sonra yapılan bu evlilik cehennem hayatına dönüşür. Çekilmez bir hal alır. Evliliği yürütmek imkansız bir hal alır. Zaten sevgi yoksa o evliliğin uzun ömürlü olması mümkün değildir. Çoğu zaman evli çiftler çocuklar için bu duruma katlanmaya çalışırlar. Fakat bu çaba yıllar geçtikçe çiftler üzerinde kronik bir mutsuzluk sorunu haline dönüşür. Bu duruma düşen kişi ya bu evlilikten kurtulacak yada ölü gibi yaşamaya devam edecektir. Ölü gibi diyorum çünkü bu ruh halinde olan bir insana yaşıyor demek çok doğru olmaz.

Hepimiz bu dünyaya güzel bir hayata sahip olmak için geliyoruz. Mutlu olmayı her insan hak ediyor. Bu durumda çiftler konuşarak ayrılabiliyorlar ama bazen de bir taraf ayrılmamak için direniyor sorunlar çıkarıyor yada tehditler ediyor. Aslında evlilik bu noktaya kadar gelmişse bu durumu düzeltmek imkansızdır. Yapılması gereken çiftlerin anlaşarak boşanmalarıdır. Tabi bu dediklerim medeni çiftler için geçerli bir durum.

Bizim toplumda boşanmak bir suç gibi görünür ve hoş bakılmaz. Bu yüzden erkekler böyle bir durumda boşanmak istemezler. Her türlü zorluğu çıkarırlar. Bazende kadın aynı şeyi yapar. Boşanma büyüsü bu duruma gelmiş çiftler için diğer bir çözüm noktasıdır. Eğer çiftlerden biri ayrılmayı istemiyor ve boşanmaya yanaşmıyorsa o zaman diğer taraf boşanmayı sağlamak için boşanma büyüsü yaptırabilir.

Boşanma büyüsü yapıldıktan kısa bir süre sonra çiftler sorun çıkarmadan ayrılıyorlar. Tabi bu büyü artık son noktaya gelmiş insanların başvurduğu bir çözümdür.

Boşanma büyüsü ile ilgili soru ve merak ettikleriniz varsa bana mail adresimden ulaşabilirsiniz.

7 Yorum

 1. sultan

  ben eşimden şiddet görüyorum boşanmak istiyorum ama boşanırsam beni öldüreceğini söylüyo bana yardım edin boşanma büyüsü yapıp kurtulmak istiyorum

 2. Elmas

  Ben kocamdan bosanmak istiyorum ama hem ko0cam hemde ailem buna izin vermiyor. artik dayanacak gücüm kalmadi neolur yardim edin…. ne olursa olsun yapmaya hazirim sadece artik mutluluga kavusim yeter.

 3. hülya

  nasıl yapılıyor bu büyü

 4. ayca

  bende ne kadar etkili olduğunu ne kadar zamanda işe yaradığını ve nasıl yaptırabilirim ???

 5. papatya

  gercekten olumlu sonuc aliniyormu ve ne kadar surede etki gosteriyor

 6. nazlı

  bu boşanma büyüsü hakkında bişey sormak istiyorum gerçekten etkilimi yada şöle sorayım ben boşanmak istiyorum ama eşim beni boşamıyo tehdit ediyor bu büyüyü yaptırırsam sorunsuz kendi ğstegiyle beni boşarmı

 7. yaren

  ben mutsuz bı evlılık ıcındeyım bosanmak ıstıyorum ama esım ıstemıyo bunun ıcın bosanma buyusu nasıl yapıluır yardımcı olun lutfen

Lütfen bir yorum yazın, yorumlarınız bizim için çok değerli.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.