Büyü Bozmak Aslında İlimsel Bir Sanattır

Pek çok medyum büyü bozmak konusunda yeterli ilme sahip değildir çünkü büyü bozma düşünüldüğü gibi öyle kolay bir uygulama değildir. Bu yazımda sizlere nasıl büyü bozulur bu konu ile ilgili bilgiler vereceğim. Sevgili kardeşlerim hepiniz mutlaka internette büyü bozan hocaların medyumların sitelerine bakıyorsunuzdur. Fakat size üzülerek söylüyorum ki bu medyumların büyük bir çoğunluğu bırakın büyü bozmayı büyünün ne olduğunu dahi bilmiyorlar.

Şimdi kelin ilacı olsa önce kendine sürerdi diye bir laf vardır. Bu insanlar kendi yaralarına merhem bulamazken nasıl olacak da sizlerin sorunlarına çare olabilecekler.

Bana yazan çok sayıda insan daha önce bu sözde medyumlara giderek büyü bozdurmak istemişler. Fakat hemen hemen hepsi yaptırdıkları işlerden sonuç alamamışlar. Özellikle internette büyü bozduğunu söyleyen medyum ve hocalara karşı dikkatli olmanız gerekiyor. Bir çoğu ilim sahibi olmayan bu medyumların sizin için çare bulmaları olanaksızdır.

Büyü bozmak için derin bir havas ilmine sahip olmak gerekir. Bunun yanında diğer bir çok gizli ilmi bilmek gerekir. Bu medyumların çoğu bu ilimlerden hemen hiç birini bilmezler. Durum böyle olunca da siz bu kişilerden çare bulamazsınız.

Medyumların herşeyden önce size karşı dürüstlük olması gerekir. İnsanları yanıltıcı bilgilerden kaçınmaları gerekir. Çünkü sizler insan olarak kötü bir durumdan çıkmak için güvenilir bir el arıyorsunuz. Güvenilir bir medyum arıyorsunuz ve bu vicdansızlar sizin duygularınızı sömürmek için ellerinden gelen her şeyi yapmakta geri kalmıyorlar. Büyü Bozmak Aslında İlimsel Bir Sanattır dersek doğru olur.

Ben her konuda sizleri bu sahtekarlara karşı uyarmaya çalışıyorum. Büyü bozmak ile ilgili sorularınız varsa bana çekinmeden mail adresimden sorunlarınızı yazabilirsiniz.

Lütfen bir yorum yazın, yorumlarınız bizim için çok değerli.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.