Canbar Aşk Büyüsü Neden Rağbet Görüyor

İlk olarak Türkiye’ de benim tarafımdan uygulanan canbar büyüsü yada diğer adıyla canbar aşk büyüsü hakkında bilgi vermek istiyorum. Bu makalemde sizlere canbar aşk büyüsü nedir, canbar büyüsü nasıl yapılır, canbar büyüsü etkili midir bunlar hakkında bilgi vereceğim. Canbar büyüsü büyük çoğunluğu ceylan derisi kullanılarak hazırlanan bir tür aşk vefkidir. En basit şekli ile anlatmaya çalışacağım.

Ceylan derisi alınarak bu derinin üzerine belli çizgiler ve harfler çizilerek hazırlanan bir aşk büyüsü olan canbar büyüsünde her zaman ceylan derisi kullanılmaz. Bazen farklı malzemelerde kullanılarak canbar aşk büyüsü hazırlanabilir. Ama genel olarak ilk tercih edilen malzeme ceylan derisidir.

Canbar aşk büyüleri hazırlandıktan sonra 2 hafta içinde hızlı bir şekilde aşk büyüsü yapılan kişiye tesir eder. Canbar büyüsünün etkisi geçici değildir. Bazı aşk büyüleri 40 gün sonra etkisini kayıp eder fakat canbar büyüsünde durum öyle değildir. Bir kez yapıldıktan sonra kişi kendi isteğiyle tekrar bozdurmadığı sürece canbar aşk büyüsü etkisini kaybetmez.

Canbar aşk büyüsü ile ilgili soru ve merak ettiklerinizi bana mail adresimden yazarak sorabilirsiniz.

1 Yorum

  1. kaya

    canbar büyüsü yaptırmak için nasıl ulaşacağız size

Lütfen bir yorum yazın, yorumlarınız bizim için çok değerli.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.