Cinci Hocalar ve Bu Gizemli Kişilerin Güçleri

Ortalıkda cinci hocalar çok fazla sayıda dolanıyor ama gerçekte bu hocaların cindar hoca oldukları ne kadar doğrudur, bu yazımda bu konuyu açıklayacağım. Şimdi şunu açıklayalım; cinler gerçekten insan hayatına tesir edebilirler mi? Kur’an da cinlerle ilgili pek çok ayet vardır. Her müslüman Allah’a inanıyorsa cinlerin varlığını da inanmak zorundadır. Kur’an da cinlerin insanları etkisi altına aldığına dair ayetler vardır. Kur’an da 6.surenin 28.ayetinde cinlerin insan üzerindeki etkisi açıkca belirtilmiştir.

Cinler çeşitli şekillerde insanlara hükmetmeye çalışırlar. Peki bunun sebebi nedir? Cinler ne yapmak istiyor? Cinler bilindiği gibi insanların 10 katı fazla bir nüfusa sahiptir. Bu cinler mikro dalga bir bedene sahip olmaları nedeniyle insanların beyinlerine mikrodalga sinyaller yollayarak onlara çeşitli fikirler aşılayabiliyorlar. Bu insanlara olmadık hayaller göstererek bu hayalleri sanki gerçekten yaşıyormuş gibi bu insanlara hissettiriyorlar.

Cinlerin madde üzerinde ışınsal yakma güçleri vardır. Başka bir özellikleri ise bir nesneyi bir yerden alıp başka bir yere taşıyabilmeleridir. Cinlerden insanları kendi etkilerine alanlar bazen normal cinlerden olabileceği gibi onların ileri gelenlerinden yönetici durumunda olanlardan da çıkabilir.

Cinler musallat olacağı insanları erken yaşlarındayken seçerler. Bu yaşlar genelde 14 ila 20 yaş arasıdır. Daha sonra bu cinler bir din alimi kılığına bürünerek sahip olmaya çalıştığı kişinin rüyasına girerek etki etmeye başlar. O insana telkinlerde bulunmaya başlar. Kendisine büyük biri olacağına dair aldatmacı düşünceler aşılar. Bir zaman sonra cinin etkisinde olan kişi buna inanmaya başlar. Bu süreç devam ettikçe ikili bir bağ kurulur.

Cinler hakkında yazılacak çok fazla detay vardır ama fazla detaya girmeyeceğim. Cinci hocaların rolü ise bu cinleri insanlardan ayırmak ve musallat olan cinin zararlarından insanları korumaktır.

Lütfen bir yorum yazın, yorumlarınız bizim için çok değerli.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.