En Çarpıcı Yönleriyle Evlilik Büyüsü

Uzun zaman sonra evlenemeyenler için evlilik büyüsü kesin çözüm olacaktır, evlilik büyüleri sizin en kısa sürede evlenmenize vesile olacak bir büyü çeşididir. Evlilik büyüsünde amaç iki tanedir. Birinci durumda yapılacak olan evlilik büyüsü iki insanın her şeyi denemelerine rağmen bir türlü evlilik aşamasına varamadıklarından kaynaklanır. Yani evlenmek bu insanlar için hep kısmetsizlik olarak kalır. Sorunlar hiç bir zaman bitmez, ne zaman evlenmeye niyet edilse her zaman bir aksilik çıkar.

İşte bu gibi durumlara evlilik kısmetinin açılması için bu büyü yaptırılır. Yine evlilik büyülerini tercih etmedeki ikinci durum ise çiftlerden birinin hep bu evliliğe ertelemesi durumunda ortaya çıkar. Ne zaman evlilik lafı açılsa diğer taraf her zaman bunu erteler çeşitli bahaneler bulur. Bu durumlarda evliliğe yanaşmayan tarafların evliliği onaylaması için bu evlilik büyüsü yaptırılır.

Evlilik büyüsü yaptırılan kişi kısa sürede evlenmeye razı olur. Artık bahaneler üretmez ve kısa bir süre sonra evilik gerçekleşir. Özellikle günümüz erkekleri bazı korkulardan dolayı evliliğe pek sıcak bakmazlar flört onlar için daha kolay bir yoldur.

Evlilik erkekleri sorumluluğa sokacağı için erkekler bu durumdan sürekli kaçmaz isterler. Birlikte oldukları kadınlarla gezip tozmak onlar için daha kolaydır. Böyle durumlarda kadınlar kendilerini kullanılmış ve değersiz hissederler. Bunun için sevdikleri adamla biran evvel evlilik yapmak isterler.

Bu kültürümüz için önemlidir. Çünkü evlilik dışı ilişkiler bizim toplumda iyi karşılanmaz. En güzel çözüm bu ilişkiyi kısa zamanda evliliğe dönüştürmektir. Kadınlarında haklı olarak evlilikten kaçan bu erkeklerin evlenmelerini sağlamak için evlilik büyüsüne başvurması kaçınılmaz oluyor.

Törelerimiz ve dinimiz bu evlilik dışı birliktelikleri kabul etmez. Sizlerinde buna benzer sorunları varsa bana mail adresimden sıkıntılarınızı rahatlıkla yazabilirsiniz.

2 Yorum

  1. zülal

    oğlum için kaygılıyım adı ömür alim rica etsem bakarmısınız

  2. Aytül

    Hocam merhaba ben evlilik dışı bir ilişki yaşıyorum lakin sevgilim bir türlü evliliğe yanaşmıyor. Sürekli ayrılacağız seninle evlenemem diyor. Onun için vefk yaptırmak istiyorum bana yardımcı olabilir misiniz?

Lütfen bir yorum yazın, yorumlarınız bizim için çok değerli.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.