Sevenleri Birbirinden Ayırma Büyüsü

İki seveni ayırmak için uygulanan ayırma büyüsü hakkında sizlere bilgi verip, ayırma büyüleri ile ilgili bilgi sahibi olmanızı sağlayacağım. Bu makalemi tamamen okuduğunuz zaman ayırma büyüsü nedir, ayırma büyüsü nasıl yapılır bu sorulara cevap bulacaksınız. Her şeyden önce ayırma büyüsü iki seven insanı birbirinden koparmak amacı ile medyumlara yaptırılır. Ayırma büyüleri tek çeşit değildir. Bir çok ayırma büyüsü çeşidi vardır.

Örneğin kaşık büyüsü ayırma büyülerine verilecek bir örnektir. Kaşık büyüsü yaptırılarak iki insanı birbirlerinden hızlıca ayırmak mümkündür. Bunun yanı sıra domuz yağı büyüsü de bir tür ayırma büyüsüdür. Genelde bu büyüyü sevdiği insanı diğer bir insanla paylaşmak istemeyen insanlar tercih ederler. Çünkü aşk 3 kişilik bir oyun değildir. Aşk ancak 2 kişi tarafından yaşandığı zaman anlam ve güzellik taşır.

Ayırma büyüleri aşkın 3 taraflı yaşanmasından kaynaklanan gerekçelerle yaptırılır. Hiç bir insan yaradılışından ötürü aşık olduğu insanı bir başkasıyla paylaşmak istemez. Bu çok doğal bir istektir. En doğrusu bu 3 lü denklemden birini çıkarmaktır.

Aşk iki kişinin karşılıklı sevmesi durumunda özel bir anlam kazanır. Her zaman 3. kişi bu güzel birlikteliğe acı katar. Bu yüzden ayırma büyüsü diğer insanı devreden çıkarıp mutlu bir aşk yaşamak için tercih edilen bir çözüm yoludur.

Ayırma büyüleri ile ilgili soru ve merak ettiklerinizi bana mail adresimden ulaşarak sorabilirsiniz.

1 Yorum

  1. fatma

    ben evli bir bayanım 7 sene 7 ay oldu ama istemeyerek evlendim ayrılmak istiyorum nasıl boşana bilirim bende az biktarda domuz eti var bununla birşey yapa bilirmiyim ne olur bana yardımcı olun

Lütfen bir yorum yazın, yorumlarınız bizim için çok değerli.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.