Türkiye’de En Değerli Hocalar ve Hizmetleri

Medyum ve hocalar hakkında tüm merak ettiğiniz gerçekleri sizlere hocalar adlı makalemde açıklamak istiyorum. Öncelikle bir insan hem medyum hemde hoca olabilir mi bunu açıklayalım. Evet bir medyum aynı anda hem hoca hemde medyum olabilir. Türkiye’de saygıya layık pek çok fazla hocalar var fakat bir o kadar da insanlara yanlış bilgiler aşılayan bir çok kitleyi arkasına almış tehlikeli hocalarda vardır. Bu hocaların isimlerini elbette burada yazma etik olmaz.

Genel anlamda bilmeniz gereken bu sahtekar hocalara karşı bilinçli olmanız gerektiğidir. Yanlış hocalar insanı kafir yapar. Bu yüzden her hocanın söylediği sözü ölçmeden biçmeden doğru olduğuna karar vermeyin.

Zaten televizyonlarda görüyorsunuz. Bu sahtekar hocaların insanları nasıl kandırdıklarına şahit oluyorsunuz. Buna rağmen halkımız içinde çok sayıda cahil insan bu sahtekar hocaların peşinden gitmekteler. Bu çok üzücü ve vahim bir tablodur.

Siz siz olun doğru hocaların sizlere söyledikleri nasihatlara kulak verin. Yoksa bu sözüm onlara sahtekar hocaların sözüne güvenir ve onların ilmine saygı gösterirseniz sonunda üzülen taraf siz olursunuz.

Lütfen bir yorum yazın, yorumlarınız bizim için çok değerli.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.