Ücretsiz Yıldızname

Ben gerçekten ihtiyacı olanlar için ücretsiz yıldızname bakımı yapıyorum, sizde online yıldızname baktırmak isterseniz en kısa sürede size yıldızname bakımı yaparım. Yıldızname hakkında tüm merak ettiklerinizi bana yazabilirsiniz. Ücretsiz bakımı için buradaki linki tıklayarak
ÜCRETSİZ YILDIZNAME FORMU doldurmanız gerekiyor. Bu makalemi okumaya devam edecekseniz sizlere bu makalemde yıldızname nedir? kaç çeşit yıldızname bakımı vardır? Yıldızname bakımı nasıl yapılır gibi sorularınıza cevap vereceğim.

Yıldızname aslında bir kitap adıdır. Çok önceki çağlara dayanan yıldızların hareketlerinin insan üzerindeki etkilerini inceleyen ilim yıldızname ilmidir. Peki ama aklınıza şu soru gelebilir. Evrende yıldızlar ve gezegenlerin gerçekten etkileşimleri insanoğlu üzerinde tesir eder mi? Bu sorunun cevabını anlamak için öncelikle biraz uzay bilimleri bilmeniz gerekir.

Size şu şekilde anlatamaya çalışayım. Evrende var olan her şeyi oluşturan maddedir. Maddenin en küçük parçacıkları atomlardır. Evrende var olan tüm atomlar tüm canlıları ve yıldızları kısacası bütün bir evreni oluşturan atom altı dediğimiz elektronlardan meydana gelir.

Daha iyi kavramanız için size şöyle bir örnek vereyim. Aslında evren bir bütün şeklinde hareket eder ve birbirleri ile etkileşim halindedir. Elinize bir madde aldığınızda o maddeye belli bir güç uygularsanız bu güç aslında evrenin her alanında aynı şekilde hissedilir.

Bu yüzden yıldızları ve evreni çok uzak olarak düşünmeniz sizi yanıltır. Evreni tek bir canlı gibi düşünün. Bu insan beyninin kavrayamayacağı bir gerçektir. Şu anda kuantum fiziği ile bu gerçek bilimsel olarak ispatlanmıştır.

Yıldıznameyi tanımlarken gökyüzündeki yıldızlardan söz etmiştik. İşte bu gökyüzündeki yıldızların evrendeki tüm hareketleri konumları ve davranışları insan üzerinde etki etmektedir. İnsanın davranışını belirleyen her şey evrende gizli bir madde olarak bulunur.

Sizin yıldıznamenize bakılırken yıldızların konumları esas alınarak hesaplamalar dahilinde size ait olan ruh halinizin haritası çıkarılır. Biz buna yıldızname diyoruz.

Yıldızname ile ilgili merak ettiklerinizi bana mail adresimden yazarak sorabilirsiniz.

28 Yorum

 1. ayşe

  hocam size çok ihtiyacım var çok mutsuzum bana allah rızası için yardım edin eski sevgilim muhtesem bana dönsün

 2. melek

  Hocam benim yildiznameme baka bilirmisiniz benim adim melek anne adi tülay baba adi hasan dogum tarihim 04.07.1996 bana buyu yapilmis bana kim yaptigini soyleyebilirmisiniz lutfen

 3. hatice

  Hocam sevdiğim kişinin hala bana karşı sevgisi varmıdır yıldızname me bakarmısınız rica etsem saygılar

 4. nazik

  adım nazik hocam aşk hayatımla ilgli bakarmısınız.teşekkürler

 5. Zeliha

  Kocamla ilgili ne yaptigini ogrenmek istiyom

 6. ayşe

  hocam yıldızname me bakarmısınız anne adı habibe doğum tarihi 1964

 7. gülden

  eşim rahatsız çalışmıyor

 8. pembe

  ben pembe benim ve yasadigim adam hakkinda biseyler soylerseniz cok sevinirim.

 9. Şebnem

  Darlık içinde 3 çocuk şiddetli eşimle münakasa içindeyiz hocam! Hiçbir çıkış yolu olmayan bu durum birdenbire gerçekleşti tepetaklak olduk ne oldu da böyle oldu anlayamıyorum hocam o yüzden yıldızname baktırmak istiyorum!

 10. ÖZGÜR

  HOCAM BEN KIZ ARKADAŞIMI ÇOK SEVMEMLE BERABER ODA BENİ ÇOK SEVİYORDU HER GÜN BİRBİRİMİZE ÖVGÜLER YAGDIRIRKEN BİR ANDA AYRILDIK ONU ÇOK SEVİYORUM ACEBA BİR BÜYÜMÜ YAPILDI İKİ DEFADIR BİR EVLİLİK NOKTASINA GELİYORUM VE AYRILIYORUM LÜTFEN BİR CVP YAZIN TŞKLER

 11. pinar ceper

  Yildiz nameme bakarmisiniz hocam islerim hep ters gidiyo cok zor durumdayim cikis bulamiyorum tikandim kaldim tskler acil cevap bekliyom sizden

 12. asuman

  çok merak ettiğim için istedim

 13. hatice

  yıldıznameme bakarmısınız

 14. emel

  hocam yıldızname bakabilirmisiniz tesekkürler

 15. gizem

  hocam bnm yıldıznamemede bakarmısınız çok ihtiyacım var anne adım mehtap baba adım sedat 03.16.1995 dogum tarihim

 16. zuzu_bilgin1986@hotmail.com

  Sayın hocam nolur bana da yıldızname bakın

 17. hatice

  Evliyim hocam ve 7 aylik bebegim var esim beni ve cocugunu gozu gormuyor baska bir kadin var aramizda ve surekli onu dusunuyor ne olur yardim edin hocam

Lütfen bir yorum yazın, yorumlarınız bizim için çok değerli.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.