Birbirinden Değerli En Güzel Vefk Çeşitleri

Sizlere bu yazımda elimden geldiğince vefk nedir ve vefk çeşitleri nasıl uygulanır, vefklerin hayatımızdaki rolü nedir bu konular hakkında bilgi vereceğim. Sevgi kazanmak için yaptırılan aşk vefkleri karşılık göremediğiniz aşkınıza karşılık görmek için yaptırılır. Bu vefk yapılırsa sevdiğiniz size kısa sürede bağlanır ve sizi asla aldatamaz. Yine diğer bir vefk çeşidi olan sevdiğiniz inanın sizden başkasından etkilenmemesi ve sadece sizi düşünmesi için yaptırılır. Bu vefk sonucunda aşık olduğunuz kişi sizden başkasına asla gönül vermez ve ilgilenmez.

En çok tercih edilen vefklerin başında şirinlik vefkleri yani herkes bana aşık olsun ben herkesin gözünde hoş ve güzel görüneyim diye yaptırılan vefkler vardır. Bu vefki yaptıran kişi karşı cinsin gözünde her zaman etkili bir izlenim bırakır. Karşı cinsde hayranlık duygusu uyandırırlar. Sonuç olarak karşı cinsi etkilemek için çok avantajları olan bir vefktir.

Ayrıca kadınların kocalarını kendilerine bağlamak için yaptırdıkları bağlama vefkleri vardır. Bağlama vefki yapılan bir koca asla karısını aldatamaz, karısından başka bir kadınla asla ilgilenemez.

Vefklerin genel yapılış amaçlarını yazdım sizlere. Bunun dışında pek çok amaç için yapılan farklı vefk çeşitleride vardır. Örneğin bir gömüyü yada hazineyi bulmak için hazırlanan vefkler, büyüleri bozmak ve büyüden korunmak için yazılan koruma vefkleri gibi daha burada tek tek sayamayacağım vefk çeşitleri mevcuttur.

Vefk çeşitleriyle ilgili soru ve taleplerinizi bana mail adresimden yazabilirsiniz.

4 Yorum

 1. SITKI

  Hocam

  7 yıllık ılıskım vardı fakat sevdıgım kısıden 1 yıla yakındır ayrıyım onu cok sevıyorum ne yapsam onunla yakınlasamıyorum bunun ıcın ne gıbı cozumler var buyu olmayan bu vekf dedıgınız cozum bır buyumudur yoksa baska bır ıslemmıdır.Bana bu konuda yardımcı olursanız sevınırım.

 2. Zeynep

  Bende vefk yaptırmak istiyorum hocam beni cok ama cok sevsin

 3. cemal

  Hocam
  11 yldır bir kızı seviyorum defalarca yalvardım ona kabul etmedi yardımcı olmanızı istiyorum yazın ona birşeyler okuyun bana dönsün onun aşkından yandım kuloldum allah rızası için

 4. Sibel Doganay

  hocam ben hayatımın dönüm noktalarından birinde olduğum için yıldıznameme baktırmak istiyorum.bir de bu vekf ler konusunda da bilgi almak istiyorum.

Lütfen bir yorum yazın, yorumlarınız bizim için çok değerli.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.