YORUMLAR

AHMET KORTURK – FRANSA
Erdoğan hocam bundan 3 hafta önce beni bırakıp giden eşim için sizden destek almıştım. Siz bana yazdığınız vefkleri gönderdikten sonra hemen eşim benden özür dileyerek evine döndü hocam..Bu yuvayı kurtardığınız için sizin hakkınızı asla ödeyemem. Allah sizin gibileri başımızdan eksik etmesin.

FATMA ARSLAN – İSTANBUL
Buna benzer onlarca medyum var internette.Şüpheyle yazmıştım size ama saolun hocam derdime bir son verdiniz.Orda burda gezen evine bakmayan kocam artık kuzu gibi.Başka kadınlarda bitti dayağıda bitti nihayet.Çekmeyen bilmez hocam bu yüzden beni pek büyük bir dertten kurtardınız.Allah sizden razı olsun.

HÜLYA DENİZLİ – ALMANYA
Burdan size slm olsun Erdoğan hocam.Artık sevdiğim çocuk benden bi an bile ayrı kalmak istemiyo.3 hafta geçince eyvah olmadı galiba demiştim.Bir mucize gibi sanki gözleri aşkla bakıyor bana.Sonuna kadar alırsınız işallah emeklerinizin karşılığını.

HÜSNİYE SAĞDUMAN – İZMİR
Size daha öncede yazdım ama almadınız galiba msjı.Bazı sitelerde size kötü yazanlara yazıklar olsun hocam.Nasıl nankör oluyorlar bunlar.sizden evvel beş medyum gezdim.Hepsi yalancı çıktı hep daha fazla para istediler.Bari sorunumu halledebilselerdi! Nerde…..Siz kocamı eve bağladınız ya başka bir şey istemem artık yüzüm gülüyor.Sağolasın sende Erdoğan Hocam..

BİLAL KOÇ – ANKARA
Yıllarca evlenemedim oysa çirkin biride değilim.Kısmetimin bağlandığını siz söyledinizde işte bu dedim.Allah sizden razı olsun hocam şimdi bi kız var işyerinin oralardan.Üç aydır görüşüyoruz.Bu nisanda nişanımız olacak çook mutluyum.Yazdığınız vefkide taşıyorum sürekli.Benim gibi olanlara sizi tavsiye ediyorum.Onlarda istediğine kavuşur inşallah.Sağlıkla kalın hocam.

FATİH DENİZ – HOLLANDA
Hem gurbette olup hemde yardım alamamak çok zor.Burada kime anlatacaksını derdinizi kimse anlamaz hocam.1,5 yıl önce birine yardımcı olmuşsunuz ondan aldım sizin adınızı.Karımla boşanma noktasına gelmiştik.Çok şükür geride kaldı o kötü günler.Ayrılmamız için yaptıkları muskaları tıpkı dediğiniz yerlerde buldum.Gönderdiğiniz dualarıda hep taşıyoruz hocam.Allah sizinde ne muradınız varsa versin.

Lütfen bir yorum yazın, yorumlarınız bizim için çok değerli.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.