Resimle Ayırma Büyüsü

Fotoğrafla Ayırma Büyüsü

Fotoğraf büyüsü oldukça sık tercih edilen bir büyü şeklidir. Bu büyü bazı durumlarda ayırma için bazı durumlarda da birleştirme, aşk için kullanılmaktadır. Eğer büyü ayrılık için uygulanacak ise aşamaları farklı olmaktadır. Bu tarz güçlü büyülerin yapımı için kişiler kendileri internetten okudukları bilgilere göre herhangi bir şey yapmaya kalkmamalıdırlar. Fotoğraf büyüsü ne kadar kolay bir büyü gibi gözükse de zor aşamalardan oluşmaktadır ve bu büyünün yapılması için mutlaka kişilerin medyuma gitmesi gerekmektedir. Bu büyünün yapım aşamasında medyum üç harflilerden yardım almaktadır. Bu yüzden kişi kendisi büyüyü uygulamaya kalktığında üç harfliler ile iletişime geçmek zorunda kalacaktır ve doğru iletişimi kuramaz ise üç harfliler kişiye musallat olabilirler. Bu yüzden büyünün olumsuzlukları ile karşı karşıya kalmış olacaksınızdır. Mutlaka medyuma giderek büyüyü yaptırmayı tercih etmelisiniz. Aksi taktirde siz de büyüden kötü yönde etkileneceksinizdir. Resimle ayırma büyüsü yapıldıktan sonra istediğiniz kişileri birbirlerinden ayırabilirsiniz. Özellikle bu büyü eski  sevgilinin üzerine çok sık uygulanmaktadır. Ya da evli çiftlerin ayrılmalarını sağlamak için bu büyü yöntemini kullanabilirsiniz.

Resimle Ayrıma Büyüsü Günah mıdır?

Dinimizde büyülere yer verilmiştir ve sık sık bahsedilmektedir. Bu yöntem kişilerin duygu ve düşüncelerini değiştirdiği için kişi artık kendi hayatı ile ilgili kararları kendisi alamaz duruma gelecektir. Bu yüzden de kişinin kaderi değişecektir. Büyü yöntemi kişilerin hayatlarının ve kaderinin değişmesine sebep olduğu için çok büyük günahtır ve dinimizce haram kılınmıştır. Bu yöntemi kesinlikle kullanmayı tercih etmemelisiniz. Bizler de büyü ile amacımıza ulaşmaya çalışmıyoruz, sizlere de doğal yollar ile amacınıza ulaşmanızı tavsiye ediyoruz. Bu yöntemi kullanan kişiler dinimize göre mutlaka cezalandırılacaklardır. Bu yüzden büyü yöntemini kullanmaktan uzak durmalısınız.  Resimle ayırma büyüsü de günahtır ve kesinlikle bu yöntemi kullanmamalısınız.

Resimle Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Resimle ayırma büyüsü çok güçlü bir büyüdür ve 14 gün içerisinde çiftlerin ayrılmasına sebep olur. Bu yöntemi kullandığınızda ayıramayacağınız çift yoktur. Resimle ayırma büyüsü yapımı için medyuma gittiğinizde mutlaka üzerine büyü yapılacak olan kişinin yüzünün belirgin bir şekilde olduğu fotoğrafı da yanınızda götürmeniz gerekmektedir. Bu fotoğraf üzerine medyum üç harflilerinde yardımı alarak büyülü sözcükleri söyler, aynı zamanda fotoğrafın arkasına kişinin ismi ve büyülü sözcükler yazılır. Büyü tamamlandıktan sonra bir kova ve ya tas içerisinde fotoğraf ateşe verilir. Bu ateş sönene dek kişinin medyum ile birlikte büyülü sözcükleri tekrar etmesi gerekmektedir. Büyü bu şekilde bitmiş olur. Özellikle üç harfliler kullanılarak yapılan bir büyü olduğu için 14 gün gibi kısa bir süre içerisinde sonucu göreceksinizdir. Büyünün yapımı aşamasında üç harfliler ile medyum iletilişime geçtiğinden dolayı büyüyü yaptıran kişinin de herhangi bir şekilde büyü yapımı sırasında yanlış bir şey yapmaması ve dikkatleri üzerine çekmemesi gerekmektedir. Aksi taktirde kişiye üç harfliler musallat olabilirler.

Resimle Ayırma Büyüsünün Kişi Üzerindeki Etkileri

Resimle ayırma büyüsü gerçekleştirildikten sonra, kişi hayatındaki kişiye karşı soğuk davranmaya başlayacaktır. Artık karşısındaki kişiyi sevmemeye başlar. Bunun sebebi üç harfliler kişiye sürekli olarak hayatındaki kişi hakkında vesvese vereceklerdir. Sürekli olarak kişinin sevdiği insana kötü davranmasına sebep olacaklardır. Bu şekilde kişiler sürekli olarak kavga etmeye başlayacaklardır. Bu kavgalar gün geçtikçe artacağı için kişiler kısa sürede ayrılık kararı alacaklardır. Eğer büyü yapılan kişiler evli ise 14 gün içerisinde çiftin arasına soğukluk girecektir. Evlilikleri hemen sonlanmasa da 14 günün sonunda çiftlerin ayrılma kararı aldığını göreceksinizdir. Resimle ayırma büyüsü gerçekleştirildikten sonra hiçbir çift bir daha eskisi gibi birbirlerine aşk ve sevgi ile bakamazlar. Kısa zamanda birbirlerinden nefret edecek konuma gelirler ve mutlaka ayrılacaklardır.

Resimle Ayırma Büyüsünün Tesir Etme Süresi

Büyülerin tesir süreleri birbirlerinden farklılık göstermektedir. Özellikle gücü büyük olan ve üç harfliler kullanılarak yapılan büyüler çok daha uzun süreli olarak kişiler üzerinde etkilerini göstermektedir. Bu etkiler tesir süresi boyunca sürmektedir. Her büyünün bir tesir süresi olduğu gibi Resimle ayırma büyüsü de belli bir süre boyunca kişi üzerinde etki etmektedir. Bu büyünün tesir etme süresi yaklaşık olarak 3 ay kadardır. 3 ayın sonunda büyünün kişiler üzerindeki etkisi azalmaya başlayacaktır. Kişi artık hayatındaki kişiyi özlemeye başlar ve onunla eskisi gibi olmaya başlayacak, sevdiği insana olumlu yaklaşacaktır. Kişi de bu tarz davranış değişiklikleri olduğunda mutlaka büyüyü yeniletmeniz gerekmektedir. Büyüyü yenilettiğinizde gene eskisi gibi aynı şekilde kişi üzerinde tesirini gösteremeye devam edecektir. Kişi gene büyünün etkisi altına girdiği için karşı tarafa olumsuz davranmaya başlayacaktır. Büyünün yeniletilme işlemleri için aynı şekilde medyuma gidilmelidir. Kişi büyünün yeniletilmesini kendisi gerçekleştirmeye kalkar ise büyüden olumsuz yönde etkilenecek ve üç harflilerin musallat olması gibi durumlarla karşılaşacaktır. Böyle bir olumsuzluk yaşamamak için mutlaka medyuma giderek büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız. Ayrıca büyü yeniletilmesi dışında ek olarak farklı büyüler de yaptırarak kişilerin daha hızlı bir şekilde ayrılmalarını sağlayabilirsiniz. Bu resimle ayırma büyüsünün yanına soğutma büyüsü gibi güçlü büyüler yaptırdığınızda hem büyünün tesir etme süresi uzamış olacaktır hem de çok daha etkili bir şekilde büyünün gücü kişiler üzerinde görülecektir. Büyüler yeniletildiği sürece kişiler üzerindeki tesirleri devamlılık sağlar.

Resimle Ayırma Büyüsü Bozulur mu?

Resimle ayırma büyüsü gibi zor büyülerin bozulması da oldukça zordur ve zaman alır. Genelde bu tarz büyüler üç harfliler kullanılarak yapıldığı için medyumun büyünün bozulmasını sağlaması için üç harfliler ile tekrar iletişime geçmesi ve onları ikna etmesi gerekmektedir. Ancak üç harfliler ister ise büyünün tesiri sona erecek ve büyü bozulacaktır. Aksi taktirde büyüyü bozmanın imkanı yoktur. Resimle ayırma büyüsü bozulması için medyuma gittiğinizde gene kişinin fotoğrafını götürmeniz gerekmektedir. Kişinin bu fotoğrafı üzerine bu kez büyünün bozulması için tılsımlı sözcükler yazılır. Kişinin ismi de fotoğraf üzerine yazıldıktan sonra medyum üç harfliler ile iletişime geçer ve gerekli tüm işlemler tamamlandıktan sonra büyü bozulur. Büyü bozulduktan sonra da mutlaka bu fotoğrafın yakılması gerekmektedir. Büyü bozulduktan sonra kişi yavaş yavaş eski davranışlarına ve ruh haline geri dönecektir. Kişi büyü bozulduktan hemen sonra eski haline geri dönemez. Mutlaka belli bir sürenin geçmesi gerekmektedir. Bunun sebebi büyünün üç harfliler ile birlikte yapılmış olmasıdır. Kişinin enerjisini bu varlıklar çektiği için kişinin toparlanması belli bir süre sonra gerçekleşecektir. Kişi tamamen büyünün etkisi altından çıktıktan sonra gene eskisi gibi normal hayatını yaşamaya devam edecektir. Kısa sürede sevdiği insana geri döner ve ona bağlı bir hale gelecektir.

Resimle Ayırma Büyüsü Tehlikeli midir?

Resimle ayırma büyüsü gibi güçlü büyülerin tehlikeleri de vardır. Eğer kişi büyü yapılırken dikkat etmez ise belli bir süre geçtikten sonra sadece karşı taraf değil kendisi de büyüden olumsuz yönde etkilenemeye başlayacaktır. Resimle ayırma büyüsü çok dikkatli bir şekilde uygulanmalıdır. Aksi durumda olumsuzluklar kişinin peşini bırakmaz. BU yüzden medyuma gittiğinizde kendinize bir koruma büyüsü yaptırabilirsiniz.

Resimle Ayırma Büyüsü Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Resimle Ayırma Büyüsü Yapıyor muyuz? Resimle Ayırma Büyüsü Yapılmalı mı? Resimle Ayırma Büyüsü ve Fotoğrafla Ayırma Büyüsü Aynı mı? Resimle Ayırma Büyüsü Kaç Günde Yapılır? Üzerimde Resimle Ayırma Etme Büyüsü Var mıdır? Peki, Biz Ne Yapıyoruz?
Beğenmek İçin Oyla
[Toplam Oy: 0 Ortalama: 0]

Bir Yorum

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir