Tebbetle Ayırma Büyüsü

Tabbetle Ayırma Büyüsü Nedir?

Kişiler sevdikleri insanı bir başkası ile birlikte görmeye dayanamadıklarında çiftleri birbirlerinden ayırmak için büyü yöntemini denemektedirler. Ayırma büyüleri tesirine ve etki etme süresine göre birbirlerinden farklılık göstererek yapılmaktadır. Özellikle bazı ayırma büyüleri gücünü surelerden alırlar. Bunlardan biri de tebbet suresi kullanılarak yapılan ayırma büyüsüdür. Tebbetle ayırma büyüsü gücü çok büyük bir büyüdür ve kesin sonuç verir. Bu yüzden de en sık kullanılan ayırma büyülerinden biridir. Bu büyü yapımı ile de çok zor olduğundan dolayı kişilerin mutlaka tedbirli olmaları gerekmektedir. Bu yüzden büyülerin yapımı için kişiler medyuma ya da hocaya gitmelilerdir. Medyum büyüyü çok daha iyi bir şekilde uygular ve sizin de  büyüden zarar görmeniz böylece engellenmiş olur. Tebbetle ayırma büyüsü için kesin sonuç alacaksınızdır fakat büyünün doğru bir şekilde uygulandığından emin olmalısınız. Bu büyünün uygulanması için özel bir ritüel uygulanmaktadır. Kişiler bu ritüel boyunca medyum ne söylüyor ise tekrar etmek zorundadırlar. Ağzınızdan çıkan sözlerin telaffuzlarına çok dikkat etmelisiniz. Aksi taktirde büyü yanlış bir şekilde uygulanmış olacağı için büyünün tüm olumsuzluklarını üzerinize çekeceksinizdir. Bu yüzden çok tedbirli olmalısınız.

Tebbetle Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bu ayırma büyüsünün yapımı için Cuma gününün beklenmesi gerekmektedir. Cuma günü yatsı vaktinde medyum büyü yapılacak olan kişinin ismini bir muska üzerine yazar ve tebbet suresini okumaya başlar. Büyü yapımı için bu işlemler 41 kez tekrar edilmekte zorundadır. Büyü yapılırken kişi de mutlaka tebbet suresini 41 kez tekrar etmelidir. Bu şekilde büyü işlemleri tamamlanmış olur. Büyünün yapımı esnasında üç harfliler de medyuma yardım ederler. Büyü gücünü bu varlıklardan alarak kişi üzerinde çok daha etkili olmasını sağlar. Büyü tamamlandıktan sonra bu büyülü muskanın ayrılmasını istediğiniz çiftin evinde saklanması gerekmektedir. Muska yastık altına ya da kapı kirişlerine saklandığında bulunmayacaktır. Muskanın kişilerin evinde durması çok önemlidir. Tebbet büyüsü yapıldıktan sonra kişilerin davranışlarında ve birbirlerine karşı olan ilişkilerinde olumsuz yönde farklılıklar oluşacaktır. Tebbetle ayırma büyüsü yapılması zor olan bir büyü olduğu için çok etkili bir şekilde kişilerin üzerinde etkileri görülür. Bu büyü 41 yatsı zamanı boyunca kişiler üzerinde etkisini  sürdürmeye devam edecektir.

Tebbetle Ayırma Büyüsü Tesir Etme Süresi

Tebbet büyüsünün kişi üzerinde etki etme süresi 41 yatsı süresidir. Bu süre sona erdiğinde ise kişiler artık yavaş yavaş eskisi gibi iyi anlaşamaya başlayacaklardır. Birbirlerine karşı tekrar saygı ve sevgi duyarak hareket edecekler ve bir araya geleceklerdir. Bu yüzden mutlaka büyünün kişiler üzerinde etkisinin kalıcı olabilmesi için büyünün gene aynı işlemler uygulanarak yeniletilmesi gerekmektedir. Bu şekilde büyü kişiler üzerinde tesirini sürdürmeye devam edeceği için çiftler bir daha hiçbir şekilde bir araya gelmeyeceklerdir. Tebbetle ayırma büyüsü yeniletilmesi için kişiler hiçbir şekilde kendileri bir uygulamada bulunmamalıdır. Büyünün yeniletilmesi için gene aynı medyuma gitmeyi tercih etmelisiniz. Medyum gerekli işlemleri tamamladıktan sonra size yeni bir muska yazacaktır. Bu muskanın yerini eski muska ile mutlaka değiştirmelisiniz. Muska yenilendiği için kişiler üzerindeki büyü etkisi tüm gücü ile etki etmeye devam edecektir. Büyü yenilendiğinde tesir etme süresi de uzamış olur. 

Tebbet Büyüsünün Kişiler Üzerindeki Etkileri

Tebbet büyüsü ile ayrılık sağlamak için sure kullanıldığından dolayı büyünün gücü çok daha büyük olmaktadır. Bu yüzden kişiler büyünün tesiri altına diğer büyülere göre çok daha hızlı bir şekilde girerler. Tebbetle ayırma büyüsü kişilerin birbirlerinden nefret etmesini sağlar. Çift birbirlerini her gördüklerinde büyük kavgalar etmeye başlayacaklar ve birbirlerini hiç sevmemişler gibi davranmaya başlayacaklardır. Kısa süre içerisinde bu kavgaların şiddeti artar ve kişiler ayrılma kararı alırlar. Özellikle bu büyü yapımında üç harfliler de kullanıldığı için üç harfliler kişilere partneri siluetinde gözükürler ve kişinin iyice sevdiği insandan nefret etmesi sağlanır. Bu şekilde tebbet büyüsü ile en güçlü ilişkilerin bile sona ermesini sağlayabilirsiniz.

Tebbet Büyüsü İle Ayırma İşleminin Bozulması Mümkünmü?

Büyülerin bozulma işlemleri için kişiler tekrar medyuma gitmeleri gerekir. Kişi kendisi güçlü bir büyüyü zaten bozamaz. Tam tersine büyüyü bozmaya çalışırken büyünün tüm olumsuzluklarını ve üç harflilerin dikkatini çekmiş olursunuz. Bu yüzden de sizlere üç harfliler musallat olabilir. Böyle olumsuz olaylar ile karşı karşıya kalmamak için mutlaka büyünün bozulmasını medyuma giderek sağlamalısınız. Tebbetle ayırma büyüsü bozulması için medyum tebbet suresini 41 kez tersten okumalıdır. Bu zor bir işlem olduğu için oldukça vakit alır. Üç harfliler de gene büyünün yapımında olduğu gibi bozulmasında da medyuma yardım ederler. BU şekilde büyü bozma işlemi tamamlandıktan sonra büyünün etkileri yavaş yavaş kişiler üzerinden kalkmaya başlayacaktır. Büyünün etkileri tamamen kişiler üzerinden biraz zaman geçtikten sonra kalkacaktır. Büyünün gücü büyük olduğu için kişiler hemen eski hayatlarına ger dönmezler. Büyünün tüm gücü bittikten sonra artık kişiler tamamen eskisi gibi iyi anlaşmaya başlarlar ve birbirlerini de seveceklerdir. Büyü bozulduktan sonra kişiler üzerlerinde herhangi bir şekilde büyü olup olmadığının farkına varmazlar. Tam tersine kişiler hiçbir şey olmamış gibi hayatlarına kaldıkları yerden yaşamaya devam edeceklerdir.

Tebbet Büyüsü ile Çiftleri Ayırmak Günah mıdır?

Tebbet büyüsü ile çiftlerin ilişkilerinin bitmesine sebep olmak çok büyük günahtır. Dinimize göre büyü yöntemini kullanmak ve insanların hayatlarına müdahale etmek en büyük günahlardan biridir. Bu büyü yöntemini uygulayan kişiler kesinlikle öbür dünyada cehennem ile cezalandırılacaklardır. Bu yüzden kişilerin mutluluklarını engellemek için ve kendi amacınıza ulaşabilmek için büyü gibi tehlikeli yöntemleri kullanmayı tercih etmemelisiniz. Sevdiğiniz insan sizi sevmiyor ise onun mutlu olduğu kişi ile birlikte olmasına izin vermelisiniz. Böylesi sizler için çok daha iyi olacaktır. Büyü yöntemi sadece karşı tarafı değil aynı zamanda sizi de olumsuz yönde etkileyecektir. Büyüler çift taraflı olarak kişilerin enerjisini çekerek beslenir. Bu yüzden büyü gücünü sizden ve karşı taraftan alacağı için enerjiniz bitecek ve ruhen yıpranacaksınızdır. Zaman içerisinde psikolojisiniz de bozulacaktır. Özellikle büyüler üç harfliler ile yapıldığından dolayı bu varlıklar size de musallat olabilirler. Büyünün ilerleyen safhalarında bu tarz olumsuz durumlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu yüzden de büyü yöntemini kullanmaktan uzak durmalısınız.  Tebbetle ayırma büyüsü gibi güçlü büyülerin etkileri kısa zamanda sizi de sarmaya başlayacaktır.

Tebbet Büyüsünden Korunmak İçin Ne Yapmak Gerekir

Büyülerin olumsuz özelliklerinden kendinizi korumak için medyuma giderek kendinize bir koruma tılsımı oluşturabilirsiniz. Koruma tılsımı bir muska şeklinde olmaktadır. Medyum muska üzerine sizi büyünün etkilerinden koruyacak koruma tılsımını yazar. Bu büyülü muskayı mutlaka kişi üzerinde taşımalıdır. Muskayı üzerinizden çıkartmaya kalktığınızda büyüden gene olumsuz yönde etkilenmeye başlayacaksınızdır. Bu yüzden mutlaka muskayı üzerinizde taşımaya önem vermelisiniz. Aksi taktirde bu koruma tılsımı sizi korumayacaktır. Büyünün olumsuz etkilerinden kurtulmak için ekstra bir koruma büyüsü de yaptırabilirsiniz. Bu büyü de sizi ve hanenizi koruyacaktır. Tebbetle ayırma büyüsü olumsuzluklarını bu şekilde üzerinizden uzak tutabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Tabbet Büyüsü Yapıyormuyuz? Tabbet Ne Demek? Tabbetle Ayırma Büyüsü Kimlere Uygulanır? Tabbet Büyüsü Nasıl Bir Büyüdür? Tabbet Büyüsü Günah mı? Tabbet Büyüsü Bozulur mu?
Beğenmek İçin Oyla
[Toplam Oy: 0 Ortalama: 0]

6 Adet yorum Var

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir