Karabiber Büyüsü

Karabiber Büyüsü Nedir, Ne İşe Yarar?

Bilindiği üzere aşık etme büyülerinin çok fazla çeşidi vardır. Bu çeşitlerden birisi de karabiber büyüsüdür. En etkili aşık etme büyüleri arasında yer alan karabiber büyüsü revaçta olan çok eski bir büyü olmasına rağmen günümüzde hala etkisini çok güçlü bir şekilde gösteren havas ilmi çalışmalarından birisidir. Tıpkı karabiberin yakıcı özelliği gibi aşkından yanan bir sürece getirmesi gibi düşünülebilir. Diğer aşk büyülerine nazaran etkisi bir kat daha fazla olan karabiber büyüsü kişiyi adeta müptelası haline getirir. Gözü aşık olacağı kişiden başkasını görmez. Hiç kimse aşık olduğu kişiden ayırmaya gücü yetmez. Bu sebeple de her medyumun yapabileceği kadar basit bir aşk büyüsü değildir.

Karabiber Büyüsü Yapılma Aşaması

Eğer karabiber büyüsü yaptırmak istiyorsanız mutlaka alanında deneyimli ve uzman olan bir medyuma yaptırılması şarttır. Karabiberin tavada kavrulmasıyla yapılır. Celb ve vefk işlemleri sonlandıktan sonra kavrulan karabiberler gümüş levha içerisine sarılarak kişiye verilir. Karabiber büyüsünün nasıl yapılacağına dair bilgileri yüzeysel olarak bulabileceğinizi unutmayınız. Hiçbir anlatımda gerçek tarife yer verilmez. Riskleri olan bir büyüdür. Bu nedenle nasıl yapılır sorusuna yüzeysel bilgi almanız yeterli olacaktır.

Karabiber Büyüsünü Kim Yapar?

Karabiber büyüsünü mutlaka alanında uzman, deneyimli bir medyuma yaptırmanız gerekir. Evde tek başınıza denemeniz beraberinde risk faktörlerini ortaya çıkarabilir. Doğru sonuçları almak ve risklerden uzak durmak için mutlaka işin ehli bir medyuma yaptırmanız gerekir. Karabiber büyüsü yapan medyuma internet üzerinden ulaşmanız mümkündür. Bizim böyle bir büyü çalışmamız olmadığı için bizlerden talep etmeyiniz.

Karabiber Büyüsü Kaç Günde Yapılır?

Nasıl yapılır adlı başlığımızda karabiber kavrulmasından bahsetmiştik. Aralıksız olarak birkaç adet karabiber tomurcuğu 3 gün süresince kavrulmalıdır. Sonlandırma ve kuluçka dönemi için 4 güne daha ihtiyaç olacaktır. Kısacası karabiber büyüsü 7 günde tamamlanması mümkün olan büyülerden birisidir.

Karabiber Büyüsü Nasıl Tesir Eder?

Büyü yapımı tamamlandıktan sonraki haftada tesir etmeye başlar. Kişi gece, gündüz büyüyü yaptıran kişiyi düşünmeye başlar. Bu kişiyi rüyalarında gördüğü gibi sabah erken saatlerde kalkarak sanki o kişiyle buluşacakmış havasında kendisine çeki düzen verir. Gece rüyasında, gündüz düşlerinde sürekli aynı kişiyi hayal ederek düşünce içerisine girer. İlk tesir etmeye başlamasından sonra 2 gün içerisinde kişide agresif davranışlar görülebilir. Bu kişiden kişiye göre değişkenlik gösterebilmektedir. Kendisi için sıradan olan, amacı dışında olan her şeye agresif bir yaklaşım sergileyebilir.

Karabiber Büyüsü Kaç Günde Tutar?

Büyü yapılmaya başlandığı günden itibaren eğer doğru bir şekilde ele alınıp yapılmış ise 21 gün sonunda kesin etkisini göstermiş olur. Medyumların yapma aşamaları birbirinden farklılık gösterdiği için ortalaması 21 gün olsa da tılsımlı sözcüklerin söylenmesi anında ne zaman tutacak sorusuna aslında net cevap vermek de pek mümkün değildir. Sizin için 21 gün süresi yüzde olarak yüksek ihtimaldir.

Neden Karabiber Büyüsü?

Bilindiği üzere karabiber bir baharat türüdür. Baharatların yakıcı özelliği nedeniyle büyü süreçlerinde kullanılmaktadır. Kadim büyü kitaplarına göz attığımız zaman karabiber büyüsünün çok etkili bir aşık etme büyüsü olmasından dolayı tercih edildiği bilinmektedir. Çok eski dönemlerde karabiber çok nadir bulunan ve değerli bir baharat türü olmasından dolayı herkesi kolaylıkla yaptıracağı bir büyü değildi. Ancak karabiber ile aşk büyüsü yaptırmak günümüzde özellikle Anadolu bölgesinde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Karabiber Büyüsü Günah mı?

Bu konuyu iki farklı kategoride değerlendirerek sizlere örneklerle açıklamamız daha doğru olacaktır. Günah değildir demek bizim günaha gireceğimiz anlamına gelir. Bu nedenle bu vebalin altında kalmak istemeyiz. En doğru bilgiyi mutlaka işin ehli kişilerden öğrenmeniz daha doğru olacaktır. Misal; evli bir çiftin arasındaki sevgi, saygı yok olmuşsa ve eşler birbirlerine tahammül edememe sürecine kadar gelmişlerse eşlerden birisinin karabiber büyüsü yaptırarak eşiyle yeniden saygı ve sevgi muhabbetini canlandırması rahmani bir işlemdir. Yani günah değildir. Çünkü kişiler birbirine helal olan, dinen karı-koca olmalarında bir sakınca olmayan kişilerdir. Burada karabiber büyüsü kişilerin birbirlerini yeniden sevmesi, yeniden aşık olması sağlanır. Özellikle de eşler arasında aşılamayan sorunların daha da büyüyerek ayrılmalarını engellemek adına yapılır. Bu tarafı helal olmasından dolayı günah demek mümkün değildir. Ancak karabiber büyüsü ile evli bir kişiyi kendine aşık etmek demek eşlerin ayrılmasını sağlamak demektir. Eşlerden birisine yapılarak eşinden soğuması beraberinde ayrılmalarını sağlamaları ve kendisine aşık etmesi demek kara büyü sınıfında yer alacaktır. Bu süreç günahtır.

Büyüleri genel olarak ele aldığımız zaman Kuran-ı Kerim ‘de büyülerden uzak durulması gerektiğine dair ayetler vardır. Büyülerin günah olup olmadığını sorgulamak acaba yaptırsam günaha girer miyim demek yerine hiç büyülere bulaşmamanız en doğrusu olacaktır.

Karabiber Büyüsü Yerine Aşk Celbi Yaptırabilirsiniz

Karabiber büyüsü bir aşık etme üzerine uygulanan havas ilmi çalışmasıdır. Bazı insanlar büyülerden çekinir ve korkarlar. Ancak son çare olarak büyü ilminden faydalanmak istemeleri nedeniyle istemiyor olsalar da büyüye karşı açık kapı bırakmaktadırlar. Tabi, birçok kişi aşk büyüsü yaptırmak yerine aşk celbi yaptırma konusunda bilinçsiz oldukları için büyüleri yaptırmak zorunda kalıyorlar. Aşk celbi karabiber büyüsünden daha da etkili olan bir uygulamadır. Büyü ile yakından, uzaktan alakası olmayan bir çalışmadır. Her medyum aşk celbi uygulamasını bilmez ve yapamaz. Yapanların çoğu da doğru sonuçları almaz. Aşk celbinin bir zararı olmadığı için gönül rahatlığı ile yaptırılabilir. Özellikle de bizim ilgi alanımız olan harmura aşk celbi dediğimiz süreçten başarıyı yakalamak çok yüksek ihtimaldir.

Karabiber Büyüsü Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Karabiber Büyüsü Yapıyor muyuz? Karabiber Büyüsü Yapan Medyumu Nasıl Bulursunuz? Karabiber Büyüsü Zarar Verir mi? Karabiber Büyüsü Yaptıranlar Var mı?
Beğenmek İçin Oyla
[Toplam Oy: 0 Ortalama: 0]

Bir Yorum

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir