Kırmızı Mum Büyüsü

Kırmızı Mum Büyüsü Nedir?

Genellikle Hristiyanların kullanmayı tercih ettiği bir yöntem olan mum Büyüsü, bir aşk büyüsüdür. Bu büyünün tarihi çok eski zamanlara kadar uzanmaktadır. Büyünün yapımında kullanılan varlıklar büyü yapılan kişinin size bağlanmasını sağlarlar. Bu mum kullanılarak yapılan büyünün gücü bu varlıklardan gelmektedir. Dinimize göre cin olarak adlandırılan bu varlıklar insanın özgür iradesini kullanmasını engeller ve tamamen kendi istedikleri gibi kişiyi yönetmeye başlarlar. Sürekli olarak kişiye vesvese verirler. Kişi de bu vesveselere karşı kayıtsız kalamaz ve size körü körüne bağlanacaktır. Sizden başkasını gözü görmez hale gelir ve sadece yanında sizi ister. Bu kırmızı Mum Büyüsü sayesinde sevdiği insan ile evlenenler bile vardır. Büyünün gücü çok büyük olduğu için hemen tesirini göstermeye başlar ve karşı tarafı etkisi altına alır. Fakat kişilerin bu büyüyü yaparken çok dikkatli olmaları gerekmektedir. Büyüyü yapmak yerine medyum gitmek sizler için daha iyi olacaktır. Bu şekilde büyünün tüm olumsuz özelliklerinden kendinizi korumuş olursunuz. Aksi taktirde cinlerin musallat olması, sürekli olarak sizi rahatsız, etmeleri gibi durumlarla karşı karşıya kalacaksınızdır. Bu yüzden medyuma giderek bu mum Büyüsünü Yaptırmak sizin için daha iyi olacaktır.

Kırmızı Mum Büyüsü Yaptırmak Günah mı?

Dinimizde büyü kesinlikle haram kılınmıştır. Hiç bir şekilde bir insan başka bir insanın kaderini ve hayatını büyü yöntemini kullanarak değiştiremez. Bu yöntemi kullanan kişiler ise er ya da geç mutlaka bu dünya da ya da diğer dünya da cezalandırılacaklardır. Bu yüzden büyü yöntemini kullanmanızı tavsiye etmiyoruz. Bizlerde hiç bir şekilde bu yöntemi kullanmayı tercih etmiyoruz. Büyü yöntemini kullanan kişiler çok büyük günaha girmiş sayılırlar. Müslümanlık büyü yönteminin kesinlikle yeri yoktur.

Kırmızı Mum Büyüsü Nasıl Yapılır

Kırmızı Mum Büyüsünün yapımı için medyuma gittiğinizde bir kağıt parçası üzeri büyü yapılacak olan kişinin annesinin ismi yazılır. Daha sonra bu kağıt parçası kırmızı Mum ile yakılır ve tılsımlı sözcükler, dualar söylenmeye başlanır. Kırmızı mum Büyüsü bu şekilde tamamlanır. Büyü tamamlandıktan sonra kısa süre içerisinde kişiyi tesiri altına almaya başlayacaktır. Özellikle de cinler kullanılarak yapılan bir büyü olduğu için tesir süresi olduğundan daha kısa sürecektir. Büyü tamamlandıktan sonra kişi tamamen büyünün tesiri ile hayatını yaşamaya başlar. Asla Kendi kararlarını kendisi vermez. Sürekli olarak cinlerin verdiği vesveselere göre hareket etmeye başlar. Bu şekilde büyü kişi üzerine Tesir eder. Artık kişi kısa zaman içerisinde size aşık olacak ve bağlı bir hale gelecektir. Kısa sürede sevdiğiniz insana kırmızı Mum Büyüsü ile kavuşabilirsiniz.

Kırmızı Mum Büyüsü Tesiri

Büyülerin Tesir süreleri güçleri ile doğru orantılıdır. Kırmızı mum Büyüsü cinler kullanılarak yapılan çok güçlü bir büyü olduğundan dolayı Tesir Etme Süresi de oldukça uzun olacaktır. Büyünün tesir süresi oldukça önemlidir. Eğer bu kırmızı Mum büyüsünün Tesir süresi kontrol edilemez ise kişi kısa zaman da büyünün etkisi altından çıkacaktır ve sizi de sevmediğini anlayacağı için ayrılma kararı alacaktır. Bu yüzden büyünün tesir süresi bitmeden önce mutlaka yeniletilmesi gerekmektedir. Büyü yeniletildiğinde kişinin davranışları gene kontrol altına alınır ve kişi sizi sevip yanınızda olmaya devam edecektir. Bu şekilde büyünün devamlılığını sağlamış olacaksınızdır.

Kırmızı Mum Büyüsü Sonuçları

Kırmızı Mum Büyüsü gibi güçlü bir büyü insanları kötü etkileyebilmektedir. Sadece büyü yapılan kişiyi değil sizi de büyünün olumsuz özellikleri etkileyebilir. Bu büyünün olumsuz özelliklerinden korunmak içi kendinize bir koruma muskası yazdırabilirsiniz. Koruma Büyüsü muskaya yazılır ve kişinin bu muskayı mutlaka sürekli olarak üzerinde taşıması gerektedir. Bu sayede kendinizi cinlerin musallat olması gibi durumlardan da korumuş olursunuz. Kırmızı mum Büyüsü yapıldıktan sonra büyüyü yaptıran kişilere de cinler musallatolabilir. Ayrıca büyü zamanla daha da güçlenecek ve sizi de etkilemeye başlayacaktır. Bu yüzden bu güçlü büyüyü yaptırırken sonuçlarını da mutlaka göz önünde bulundurmalısınız.

Kırmızı Mum Büyüsü Nasıl Bozulur?

Güçlü büyülerin bozulması her zaman zordur ve uzun zaman alır. Hemen bir kırmızı mum Büyüsünü bozamazsınız. Bir kaç kez aynı işlemelerin tekrar edilmesi ve cinlerin mutlaka ikna edilmesi gerekmektedir. Ancak medyum cinler ile konuşur ve onları ikna eder ise büyünün bozulması sağlanacaktır. Aksi takdirde büyünün bozulması oldukça zaman alır. Kırmızı mum büyüsü bozulma işlemleri için kişilerin medyuma gitmeleri gerekmektedir. Kişi kendisi büyüyü bozmaya kalktığında cinlerin musallat olması durumu ile karşılaşacaktır. Bu yüzden medyuma giderek büyüyü bozdurmalısınız. Büyü bozulduktan sonra kişi sizi sevmediğini anlar ve terk eder. Fakat bu büyü çok etkili olduğu için ve cinlerle yapıldığı için bu varlıklar güçlerini kişiden alacaklardır. Bu yüzden büyü bozulduğunda kişi oldukça yorgun ve bitkin düşecektir. Kişinin tüm enerjisini büyü çektiği için belli bir zaman geçtikten sonra kişi ancak kendine gelebilir ve normal hayatına kaldığı yerden devam edebilir. Kişi büyü bozulduktan ve normale döndükten sonra hiç bir şekilde büyü ile ilgili herhangi bir şeyi hatırlamayacaktır. Olup bitenden haberi olmadığı içinde gene hiç bir şey yokmuş gibi yaşamaya devam eder ve sizi de asla hatırlamayacaktır. Bu şekilde kırmızı mum Büyüsü bozulma işlemleri yapılır. Kişi de tamamen büyüden ve etkisinden kurtulmuş olur.

Kırmızı Mum Büyüsü Kime Yaptırılmalıdır?

Sadece kırmızı mum büyüsü değil de diğer akla gelen mumla yapılan tüm büyülerin yapılmamasını öneriyoruz. Mumla yapılan büyüler genelde insanlara zarar vermek için elde edilen kara büyü çeşitlerindendir. Bizim böyle bir çalışmamız olmasa da size de hiçbir şekilde önermiyoruz. Ancak illede yaptırmak istiyorum diyorsanız öncelikle vergi levhası olan yani vergisini veren bir medyuma çalışma yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Yakın çevrenizde bir büyü yapan medyum tanıdığınız yoksa eğer internet üzerinden araştırma yapmalısınız. Size daha önce kırmızı mum büyüsü yaptığına dair görseller iletebiliyor ise, size referans verebiliyor ise çalışma yaptırabilirsiniz.

Kırmızı Mum Büyüsü Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kırmızı Mum Büyüsünü Kim Yaptırmalısınız? Sadece Kırmızı Mum ile mi Büyü Yapılıyor? Kırmızı Mum Büyüsü Kara Büyü mü? Kırmızı Mum Büyüsü Kaç Günde Yapılır? Kırmızı Mum Büyüsü Kesin Tutar mı? Kırmızı Mum Büyüsünde Kırmızı Renk Mum mu Kullanılır?
Beğenmek İçin Oyla
[Toplam Oy: 0 Ortalama: 0]

4 Adet yorum Var

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir