Mum Büyüsü Tılsımlı Sözleri

Tılsımlı Sözcükler

Sevgililerin tekrar bir araya gelmesi ve sevenlerin tez zamanda kavuşabilmeleri için uygulanan bir büyü yöntemi olan mum büyüsü, oldukça sık tercih edilen bir aşk büyüsüdür. Bu aşk büyüsünü kullandığınızda kısa zamanda sevdiğiniz insan ile birlikte olacaksınızdır. Büyü diğer aşk büyülerine göre hemen etkisini kişi üzerinde göstermez. Büyünün etkisinin kişi üzerine geçmesi için belirli bir sürenin geçmesi gerekmektedir. Büyünün gücü çok büyük olduğu için kişi üzerinde geç tesir etse de kalıcı bir etkisi vardır. Bu yüzden bu büyünün bozulması da oldukça zaman alır. Güçlü büyülerin yapımı çok daha zor olduğu için kişiler kendileri bu tarz büyüleri yapmaya kalkmamalıdırlar. Medyuma gittiğinizde mum büyüsü tılsımlı sözleri söylenir ve büyünün kişi üzerinde tesir etmesi sağlanır. Bu şekilde sevdiğiniz insana kavuşarak mutlu bir birliktelik yaşayacaksınızdır.

Mum Büyüsü Yapım Aşamaları

Mum büyüsünün yapımında iki konuya çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Büyü iki gün içerisinde iki aşamadan oluşacak şekilde uygulanmaktadır. Bu iki aşamanın da çok iyi bir şekilde uygulandığından emin olmanız gerekmektedir. Mum büyüsü tılsımlı sözleri ikinci aşamada söylenmektedir. Bu işlem büyünün en son kısmıdır. Büyünün ilk aşamasında sabahtan medyum bir urganı mumlamaya başlar ve üzerine dualar okuyarak düğümler atar. Bu büyülü urganın bir gün boyunca mutlaka bekletilmesi gerekmektedir. Daha sonra ikinci güne geçildiğinde ise kişi bu aşamayı kendisi gerçekleştirmelidir. Medyum bu büyülü urganı size verir ve söylemeniz gereken tılsımlı sözcükleri de size söyler. Gece vakti geldiğinde kişi bu mum ile kaplanmış urgan üzerine tılsımlı sözcükleri söylemeye başlar. Tılsımlı sözcükler 42 kez tekrar edilmelidir. Bu işlem oldukça zaman alacaktır. Çoğu zaman bu işlem sabah vakitlerine kadar sürebilmektedir. Bu yüzden büyünün yapımı zordur ve kişiler mutlaka kendi üzerlerine düşen aşamayı doğru bir şekilde gerçekleştirmelilerdir. Aksi taktirde büyünün gücü karşı tarafı etkilemeyecek tam tersine büyü sizi sarmaya başlayacaktır. Kişiler bundan dolayı çok dikkatli olmalılardır.

Mum Büyüsünün Kişiler Üzerindeki Etkileri

Mum büyüsü yapıldıktan sonra bir hafta içerisinde karşı taraf büyünün etkisi altına girecektir. Kişi artık kendi iradesi dışında hareket etmeye başladığı için büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlar. Özellikle büyünün tesiri kişi üzerinde kalıcı olabilmesi için uzun süreler içerisinde tesir eder. Büyü tamamen kişiyi etkilemeye başladığında ise artık tamamen kişinin kontrolü size ait olacaktır. Kişi sürekli olarak özellikle de geceleri sizi düşünür hale gelir. Bu yüzden de sürekli olarak sizin yanınızda olmak isteyecek ve kısa sürede size olan duygularını açacaktır. Bu şekilde mum büyüsü ile sevdiğiniz kadına ya da adama ulaşabilirsiniz. Mum büyüsü tılsımlı sözleri kişinin üzerinde büyük bir etki yaratır. Bu etki ile kişi tamamen size karşı hisler beslemeye başlar ve kalbini size bağlayacaktır. Büyü tesir süresi boyunca karşı tarafı etkisi altında tutabilir. Büyünün tesir gücü bittiğinde ise kişi artık büyünün etkisi altından kurtulacağı için tamamen kendi doğal davranışlarına geri dönecektir. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmamak için mutlaka büyünün tesir süresinin yeniletilmesine dikkat etmelisiniz.

Mum Büyüsünün Tesir Süresi Nedir?

Mum büyüsü yapıldıktan sonra uzun bir süre sonra etkisini gösterip, aynı şekilde kalıcılığı da uzun sürdüğü için sürekli olarak büyüyü yeniletmeye gerek yoktur. Kişi karşı tarafın hal ve hareketlerinden zaten büyünün tesirinin azalıp azalmadığını anlayacaktır. Eğer kişi size karşı oldukça soğuk davranmaya başlamış ise büyünün tesiri giderek azalıyor demektir. Bu yüzden büyüyü mutlaka yeniletmelisiniz. Büyü yeniletilmesi için gene aynı iki aşamalı işlemin gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Bunun için daha önce gittiğiniz medyuma gitmeyi tercih edebilirsiniz. Medyum gene aynı şekilde büyüyü kişi üzerinde uygulayacaktır. Mum büyüsü tılsımlı sözleri söylenerek büyünün tamamen kişi üzerindeki etkisi yenilenmiş olacaktır. Büyü yeniletildikten sonra tesiri ve gücü de aynı şekilde yenilenmiş olacaktır. Büyü yeniletildikten sonra kişi büyünün gücü altından hiç çıkmamış olacağı için sizi gene aynı şekilde sevmeye devam edecektir. Bu yüzden büyülerin tesir süreleri oldukça önemlidir. Bu konuya çok dikkat etmelisiniz ve büyünün tesir süresi sona ermeden önce mutlaka yeniletilmesini sağlamalısınız.

Mum Büyüsünün Bozulması Zormudur?

Mum büyüsü gibi zor yapılan büyüler kolay kolay kişi üzerindeki etkisini yitirmez. Bu büyünün bozulması için kişiler medyuma gitmelilerdir. Medyum kişi üzerindeki büyünün etkilerini çözebilmek için üç harflilerden yardım almaktadır. Üç harfliler kişi üzerindeki büyünün etkisini çözerler fakat bazı durumlarda kişilere musallat olabilmektedirler. Bu tarz bir musallat olma durumu ile karşı karşıya kalmamak için mutlaka kişiler kendileri büyüyü bozmak yerine medyuma gitmelilerdir. Mum büyüsü tılsımlı sözleri büyü bozumunda tersten söylenmek zorundadır. Eğer kişiler bu sözcükleri doğru bir şekilde tekrar etmezler ise bu durum üç harflilerin dikkatini çekecektir ve size musallat olarak sizinle uğraşmaya başlayacaklardır. Medyum büyüyü bozduktan sonra kişi hemen anında büyünün etkisi altından çıkamaz. Büyünün tesiri çok etkili olduğu için kişi belli bir süre daha büyünün etkisi altında kalacaktır. Bu yüzde belli bir süre beklenmesi gerekmektedir. Kişi tamamen büyünün etkisi altından çıktığında ise eski hayatına geri dönüş yapacaktır. Eskisi gibi kendi iradesi ile hareket etmeye başlayacağı için kısa sürede sizi sevmediğinin farkına varacaktır ve sizi terk edecektir.

Mum Büyüsünün Sonuçları

Mum büyüsü tehlikeli bir büyü olduğundan dolayı bu büyüyü tercih eden kişilerin mutlaka çok dikkatli olmaları gerekmektedir. Kişi kesinlikle büyüyü kendisi yapmaya ve ya bozmaya kalkmamalıdır. Kişi herhangi bir şekilde bu işlemlerin uygulanması sırasında yanlış bir şey yapar ise büyünün tüm olumsuzluklarını üzerine çekecektir. Ayrıca bu mum büyüsü tılsımlı sözleri mutlaka doğru bir şekilde söylenmelidir. Büyünün yapımı esnasında üç harflilerden de yardım alındığından dolayı kişilere musallat olabilirler. Kişi kendini mutlaka bu varlıkların etkisinden korumalıdır. Aksi taktirde sizde fark etmeden büyünün tesiri altına girerek üç harflilerin istedikleri gibi hareket etmeye başlayacaksınızdır. Bu yüzden kendinizi korumak için bir kalkan büyüsü yaptırabilirsiniz. Bu büyü sizi hem büyünün olumsuz özelliklerinden hem de üç harflilerin olası musallat olma durumundan koruyacaktır. Bu kalkan büyüsünü büyü ile birlikte yaptırabilirsiniz. Bu şekilde büyünün tesir süresince kendinizi güvende tutmuş olacaksınızdır.

Mum Büyüsüne Ek Büyüler

Mum büyüdü gibi güçlü büyülerin tesir süreleri ne kadar uzun olsa da mutlaka bir gün bu süre sona erecektir. Bu yüzden hem bu tesir süresini uzatmak için hem de büyünün tesir gücünü arttırmak için ek olarak farklı büyüler tercih edebilirsiniz. Bu ek büyükleri mum büyüsü yapıldıktan biraz zaman geçtikten sonra yaptırabilirsiniz. Bu şekilde ek büyüler çok daha iyi bir şekilde kişiler üzerinde tesir edecek, gücünü çok daha iyi bir şekilde gösterecektir.  Mum büyüsü aşk için uygulanan bir büyü olduğu için ek büyüleri de gene aşk büyülerinden seçebilirsiniz ya da bağlama büyülerini yaptırabilirsiniz. Bu şekilde büyü çok daha etkili bir hale gelecek ve amacınıza daha kısa sürede ulaşacaksınızdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Tılsımlı Sözcükler Ne Demek? Tılsımlı Sözcükler Nasıl Söylenir? Hangi Büyülerde Tılsımlı Sözcükler Okunur? Tılsımlı Sözcükleri Siz Okuyabilirmisiniz?
Beğenmek İçin Oyla
[Toplam Oy: 0 Ortalama: 0]

6 Adet yorum Var

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir